+421 905 666 020 | info@flexidom.eu
Zaujímavé pozemky

Liptov

Pozemok Liptovská Osada (460.000 m²) Rozsiahle pozemky trvalých trávnych porastov (horských lúk a pasienkov). Lokalita: medzi Korytnicou a Hiadeľským sedlom. Pozemky sú vo výlučnom vlastníctve a predávajú sa ako celok. Cena: DOHODA.

Chcete vedieť viac o jednotlivých pozemkoch? Napíšte nám správu, budeme vás kontaktovať.

Chcete vedieť viac o jednotlivých pozemkoch? Napíšte nám správu, budeme vás kontaktovať.

Zaujímavé pozemky

Orava

Pozemok Dolný Kubín – Medzihradné  (9000 m²)  Investičný pozemok v mestskej časti Dolného Kubína – Medzihradné. Dostupnosť od centra mesta Dolný Kubín po 3 kilometre dlhej a udržiavanej komunikácii. Prístup až ku hranici parcely je právne vysporiadaný. V blízkosti je možnosť napojenia sa na obecný vodovod. Na pozemku  úžitková voda s prítokom do betónovej skruže. Cez nehnuteľnosť vedú stĺpy nízkeho elektrického napätia na ktoré je možné sa pripojiť. Odpad je nutné vyriešiť formou žumpy. K pozemku je vydané stanovisko mesta Dolný Kubín, že môže slúžiť ako plocha obytno-rekreačnej zástavby (rodinné domy, rekreačné chaty, malé penzióny, prípustná doplnková funkcia – menšie zariadenia občianskej a rekreačnej vybavenosti) Zastavané plochy môžu tvoriť maximálne 40 % z celkovej výmery. Cena 26 € / m2.

Pozemok Dolný Kubín – Malý Bysterec (1000 m²) Rovinatý pozemok na okraji prímestskej časti Dolného Kubíne, Malom Bysterci. K pozemku vedie asfaltová celoročne udržiavaná komunikácia. IS v dosahu. Cena dohodou.

Pozemok Pucov (1194 m²) Stavebný pozemok v intraviláne obce. Nachádza sa v mierne svahovitom teréne. K pozemku vedie celoročne udržiavaná obecná cesta. Je situovaný v zástavbe rodinných domov. IS v dosahu. Cena dohodou.

Pozemok Dolný Kubín – Beňova Lehota  (601 m²) Investičný pozemok v prímestskej časti Dolného Kubíne, časť Beňová Lehota. Slnečný s výhľadmi na Kubínsku hoľu a okolie sa nachádza v oblasti územným plánom mesta určenej na nízkopodlažnú zástavbu.  Cena 30 € / m2.

Pozemky Ťapešovo (600 m²) Stavebné rovinaté pozemky  o výmere zhruba 600 m2 s nádherným výhľadom na okolité obce a krásy oravskej prírody až po Babiu horu. IS priamo pri pozemkoch. Cena 57 € / m2

Pozemok Leštiny (8461 m²) Pozemky v obci Leštiny. Podľa súčasného územného plánu obce nie sú určené na výstavbu. K pozemkom vedie poľná prístupová cesta vo vlastníctve obce. Cena 7.50 € / m2.

Pozemok Žaškov (1130 m²) Stavebný pozemok v centre obce Žaškov v lokalite vyčlenenej v blízkej budúcnosti na výstavbu nových rodinných domov. Cena 32 € / m2.

Pozemok Vasiľov (1137 m²) Pozemok v intraviláne obce, všetky IS pri pozemku. Cena 45 € / m2.

Pozemok Oravská Jasenica (1256 m²) Slnečný, rovinatý pozemok vo vyhľadávanej časti obce iba 4 km od Námestova. Elektrina 60 m od pozemku, voda vlastnou studňou. Cena 87 € / m2.

Pozemok Krušetnica (2075 m²)  Terén pozemku je takmer rovinatý. IS siete sú v blízkom dosahu, do 200 m nová ulica s rodinnými domami. Cena 20.30 € / m2.

Pozemok Oravská Jasenica (8564 m²)  Pozemok v chatovej oblasti za Oravskou Jasenicou. IS na pozemku nie sú.  Cena 10.50 € / m2.

Pozemok Námestovo (2769 m²) Rovintý pozemok v priemyselnej zóne. IS v blízkom dosahu.  Cena 81 € / m2.

Pozemok Lokca (3014 m²) Rovinatá slnečná parcela na novovznikajúcej ulici v centre obce Lokca s výborným prístupom po obecnej asfaltovej komunikácii. Možnosť individuálneho rozparcelovania. Na pozemku sú všetky IS. Cena 72 € / m2.

Chcete vedieť viac o jednotlivých pozemkoch? Napíšte nám správu, budeme vás kontaktovať.