+421 905 666 020 | info@flexidom.eu
  • admin

Uvažujete o mobilnom dome, no stále vám nie je jasné, ako a kde si vybrať ten správny mobilný dom? Je mobilný dom možné prispôsobiť vašim požiadavkam? Je váš pozemok vhodný? A ako mobilný dom na pozemok dostanete? U nás je to jednoduché, rýchle a transparentné. Poďme na to.

Zažite mobilné domy na vlastnej koži.

Ak uvažujete o mobilnom dome, najlepšie je prísť k nám do Ružomberku na predajné miesto. Mobilné domy si v kľude obzriete zvonku aj zvnútra, na všetky vaše otázky vám profesionálne odpovieme.

Vybrali ste si mobilný dom. Čo ďalej?

Teraz nastal čas vybrať si vonkajší obklad, podlahy, kuchynskú linku, dvere atď podľa vašich osobných preferencií. Chcete upraviť pozíciu okien, či posúvať priečky? Vďaka vlastnej výrobe vieme mobilné domy prispôsobiť požiadavkám zákazníka.

Je váš pozemok vhodný pre vybratý mobilný dom?

Pred samotnou výrobou mobilného domu urobíme osobnú obhliadku prístupovej cesty a  pozemku. Až keď vieme, že váš mobilný dom na pozemok dostaneme, zaradíme ho do výroby.

A keď už máte pozemok pripravený …

Váš mobilný dom pripravený k okamžitému celoročnému bývaniu vám dovezieme a odborne osadíme v deň, na ktorom sme sa vopred dohodli.

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *