+421 905 666 020 | info@flexidom.eu

Aby ste sa v našich celoročných mobilných domoch cítili príjemne, rozmýšľali sme, ako zabezpečiť maximálny tepelný komfort v každom ročnom období. Riešenie je elektrické vykurovanie Heatflow®.

AKO FUNGUJE HEATFLOW®.
V strope sú zabudované Heatflow® infra fólie. Infra žiarenie je zo stropu vysielané do podlahy, ktorá teplo absorbuje. Nahriata podlaha následne zahrieva steny a vzduch. Stropný systém heatflow tak vytvára stav rovnomernej tepelnej akumulácie celej konštrukcie mobilného domu s najefektívnejšim ohrevom vzduchu.

HLAVNÉ PREDNOSTI HEATFLOW® INFRA FÓLIÍ.
Vždy ideálna teplota:
Infra fólie nepretržite udržiavajú ideálnu teplotu, nestriedajú sa tak intervaly prekúrenia a následného vychadnutia

Úspora energie:
Efektívna akumulácia vytvára zásadnú úsporu energie a veľmi nízke náklady.

Bezporuchovosť:
Systém neobsahuje žiadny komponent náchylný na opravu alebo servis.

Dokonalá tepelná pohoda:
Dokonale príjemné teplo sála zo všetkých rovnomerne nahriatych plôch v interiéri, nezávisle na vonkajších teplotách.

Zdravie nadovšetko:
V nahriatej konštrukcii nevzniká vlhkosť, vzduch je rovnomerne ohrievaný od všetkých plôch, nie je vysušený a nedochádza k jeho nadmernej cirkulácií.

Celoplošná technológia Heatflow® udržuje stálu ideálnu teplotu podlahy, stien a všetkých ostatných povrchov v interiéri, rovnomerne tak ohrieva vzduch a udržuje stálu teplotnú pohodu. Teplo je podávané presne v maximálnej možnej ploche, nestriedajú sa intervaly prekúrenia, nedochádza k nadmernej cirkulácií vzduchu a víreniu prachu, v priestore je zdravé a prijemné vnútorné prostredie.

Či si vyberiete mobilný dom Arktik, Wood, Modern, kancelársky mobilný dom Office, alebo mobilný dom určený k prenájmu Hotel, v každom mobilnom flexidome vás zahreje kvalitné infra vykurovanie.

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *