+421 905 666 020 | info@flexidom.eu

Pripraviť pozemok pod váš celoročný mobilný dom nie je nič zložité. Navyše, vždy sa môžete obrátiť na nás. Radi vám poradíme. Čo teda treba spraviť pre správnu prípravu pozemku pod mobilný dom?

1) Aký pozemok je vhodný pod mobilný dom?
Mobilný dom je možné osadiť takmer na akomkoľvek pozemku. Aby ste si boli istý, že mobilný dom na váš pozemok vieme umiestniť, vždy robíme pred samotnou realizáciou obhliadku prístupovej cesty a pozemku.

2) Na pozemok treba priviesť inžinierske siete.
Keď si u nás vyberiete mobilný dom, automaticky vám pripravíme okótovaný technický výkres podvozku, kde sú zakreslené vyústenia inžinierskych sietí z mobilného domu. Keď viete, kde mobilný dom bude na pozemku umiestnený, je jednoduché priviesť inžinierske siete na správne miesto.

3) Trocha estetiky na záver.
Následne doporučujeme pod pôdorys mobilného domu dať netkanú textíliu, vysypať na ňu štrk alebo makadam a celé to “udupať” vibračnou žabou. Takto pripravený pozemok bude vyzerať pekne a súčasne tým zabránite prípadnému rastu trávy.

Hotovo! Teraz je to už len na nás. Mobilný dom Arktik, Wood či Modern vám zadarmo privezieme a profesionálne osadíme tak, aby ste ho ešte v deň osadenia vedeli naplno využívať.

Ak máte ďalšie otázky ohľadom prípravy pozemku pod mobilný dom, kontaktujte nás emailom info@flexidom.eu, či telefonicky 0905 666 020

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *