+421 905 666 020 | info@flexidom.eu
Doprava celoročných mobilných domov na pozemok.

V predchádzajucom blogu sme si povedali, ako pripraviť pozemok pod mobilný dom. Pre zopakovanie:

  • Na pozemok treba priviesť inžinierske siete.
  • Pod pôdorys mobilného domu doporučujeme estetickú úpravu pozemku.

Ako však priebieha samotné osadenie mobilného domu na pozemku? Ani tu netreba mať žiadne obavy, celý proces je rýchly a jednoduchý. 

Pred výrobou každého mobilného domu sa urobí so zákazníkom obhliadka prístupovej cesty a pozemku. Prejdeme si spoločne detaily potrebné k osadeniu, zodpovieme na všetky otázky. Výstupy z obhliadky uchovávame, aby sme sa vedeli k nim kedykoľvek vrátiť a deň osadenia dôkladne naplánovať. Samozrejmosťou je, že pred osadením si všetko ešte raz prejdeme so zákazníkom buď telefonicky, či priamo u nás v Ružomberku. 

Mobilný dom dovezieme v  dohodnutom termíne. Mobilný dom zložíme na pozemok na presne určené miesto, následne ho osadíme na betónové kocky, ktoré po dohode vieme zabezpečiť. Po osadení celoročný mobilný dom vyvážime a pripravíme na okamžité využívanie. 

Potom už len stačí, aby zákazník mobilný dom pripojil na existujúce inžinierske siete. 

  • Elektrika: pripojenie na zásuvku, jednoduchý prístup z bočnej strany podvozku. 
  • Voda: pripojenie na závit, jednoduchý prístup z bočnej strany podvozku.
  • Kanalizácia: vieme predpripraviť spojenie odpadov z kuchyne, toalety a kúpeľne do “jednej rúry” a vyviesť bod napojenia na bočnú stranu podvozku mobilného domu tak, aby prepojenie bolo rýchle a jednoduché.

A nezabudnite. Nie ste v tom nikdy sami. Počas celého procesu osadenia vášho celoročného mobilného domu Arktik, Wood, Modern, Office či Hotel je s vami aj náš profesionálny team.

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *