+421 905 666 020 | info@flexidom.eu

Cesta k Vášmu vysnívanému mobilnému domu je s nami jednoduchá. Pozrime sa na to.

1) UVAŽUJEM O MOBILNOM DOME.
Jednoducho nám zavolajte, alebo napíšte email. Na otázky Vám zodpovieme. Emailom Vám pošleme základné informácie o našich celoročných mobilných domoch a aktuálny katalóg, v ktorom nájdete dostupné pôdorysné riešenia mobilných domov vrátane ich rozmerov a cien. Čo zahŕňa uvedená cena mobilného domu si môžete prečítať TU.

2) CHCEM MOBILNÝ DOM.
Je mobilný dom to správne riešenie pre Váš účel? Neváhajte a príďte si nezáväzne pozrieť hotové mobilné domy „naživo“ do nášho výstavného areálu v Ružomberku.

a/ Som len na prieskume.
Na stretnutí spolu nezáväzne pripravíme presnú cenovú kalkuláciu Vášho projektu. Zadefinujete si rozmer, tvar, dispozíciu, materiály. Cenovú kalkuláciu si zoberiete domov. Do týždňa Vám k cenovej kalkulácii pošleme emailom grátis aj profesionálnu 3D vizualizáciu Vášho projektu.

b/ Som rozhodnutý. Idem si vybrať konkrétny mobilný dom
Na stretnutí si zadefinujete rozmer, tvar, dispozíciu, materiály mobilného domu. Na základe týchto údajov vypracujeme ihneď presnú cenovú kalkuláciu.

Do týždňa Vám k cenovej kalkulácii pošleme emailom grátis profesionálnu 3D vizualizáciu Vášho projektu. Tú následne upravíte, resp. odsúhlasíte.

Zapíšeme Vás na obhliadku pozemku, ktorá je takisto grátis. Spoločne sa uistíme, že na Váš pozemok mobilný dom bez problémov vojde.

3) KUPUJEM MOBILNÝ DOM
Obhliadka pozemku dopadla výborne. Vizualizáciu mobilného domu sme si odsúhlasili. Materiály, ktoré ste si vybrali na osobnom stretnutí, sú podľa Vášho gusta. Všetky tieto informácie, vrátane termínov vyhotovenia a dodania mobilného domu a platieb zapracujeme do návrhu zmluvy a pošleme Vám na odsúhlasenie. Po odsúhlasení Vám pošleme poštou dva originály: jedna zmluva pre Vás, jedna zmluva na podpis pre nás.

4) HOTOVÝ MOBILNÝ DOM
Mobilný dom je hotový. Prídete si ho k nám do Ružomberka prebrať a skontrolovať. Na tomto stretnutí spoločne prejdeme ešte raz detaily osadenia mobilného domu na Vašom pozemku.

5) OSADENIE MOBILNÉHO DOMU.
Osadenie zrealizujeme presne v dohodnutom čase. Celý proces je rýchly. Do pár hodín sa môžete sťahovať a užívať si Váš mobilný dom naplno.

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *